Palkmajade valmistamine käsitööna

Palkmajade valmistamine Saaremaal

Saaremaal on pikk palkmajade valmistamise traditsioon. Novaress OÜ on oma klientide unistusi teoks teinud alates aastast 1993 . Sellest ajast oleme juurde õppinud palju uusi töövõtteid ja majade kvaliteet läheb ainult paremaks. Tänaseks  jääb meie toodangust Eestisse ainult iga neljas maja.  Võime Teile tutvustada neist igaühte uhkusega. Rahulolev klient on meie firmamärk.  

saaremaa palkmajad

Me tunneme uhkust  oma töö üle. Seepärast valmistame palkmaju ainult valitud kuivatatud puidust. Ehitame kaasaegsete ruumilahendustega käsitööpalkidest suvilaid, valmistame  väga suuri ning keerukaid palkmaju nõudlikule Norra turule või remondime vajadusel tüüpilisi palkidest rookatusega rehielamuid. Võite alati aja kokku leppida ja läbi tulla, head nõu saab ikka ja tasuta!

Palkmajade valmistamine

Palkmajade valmistamine käsitööna

Palkmajade ehitus Saaremaal

Palkmajade ehitustööd & remont

Palkmajade ehitus

Palkmajade ehitus: Pakume omavalmistaud palkmajadele ka ehitust kuni ‘võtmed kätte’ viimistluseni  Saaremaal ja Muhumaal.  Kõik käsitöö palkmajadega seotud teenused ühest kohast, soovi korral võime abistada ka asjaajamisel. 

palkmajade ehitus

Käsitöö palkmajade ehitus Saaremaal

Aitame kliente ka muude palkmajaehituse ja renoveerimistöödega. Püstitame teistest Eestimaa osadest toodud vanu palkmaju ja renoveerime vanu palkmaju Saaremaal. Meilt saate abi kõigi palkmajadega seotud töödega, olgu palksauna, palkidest aida või laudaga.  

Palkmajade ehitus:

Palkmajade ehitus nõuab kannatlikkust ja kogemust. Kliendi jaoks on parim lahendus, kui maja karkassi paneb kokku sama firma, kes maja valmistas. Siin piltidel ehitame palkmaja Tonstad’is, Norras.